Honor Magic 7 Pro-ra érkezik az Android 16 harmadik bétáját. Ez még mindig egy fejlesztői előzetes verzió, amely fejlesztőknek és haladó felhasználóknak szól. Itt található egy részletes útmutató arról, hogyan lehet elindítani a bétát a Magic 7 Pro készüléken.
A frissítéshez legalább a MagicOS 9.0.0.165-ös verziójára lesz szükség. A Honor Magic7 Pro az elsők között van, amelyek megkapták az Android 16 beta 3-at. A Google már kiadta az Android 16 beta 4-et is, amely az utolsó bétaverzió a júniusra tervezett fogyasztói verzió előtt.
(via)Állásfoglalásunk a szabad sajtó mellett
Hiszünk abban, hogy a szabad sajtó a demokratikus társadalom egyik alappillére – nemcsak a közéletben, hanem a kultúrában és technológia világában is. Egy sokszínű, szabad médiakörnyezet nemcsak az olvasóknak nyújt értéket, hanem bennünket is inspirál és erősít. Kiállunk amellett, hogy minden hangnak legyen tere és szabadsága – akkor is, ha szórakoztat, akkor is, ha kérdez, kritizál vagy vitát generál. Csak így születhet valódi párbeszéd – és csak így maradhatunk szabadok.