Huawei

A Huawei bemutatja első hajlítható kijelzős laptopját

A Huawei május 19-én mutatja be a nova 14 szériás okostelefonokat, amelyeket egy új MateBook Pro laptop is követ majd, már a nemrég leleplezett HarmonyOS PC operációs rendszerrel.

Megosztás:

A Huawei május 19-én mutatja be a nova 14 szériás okostelefonokat, amelyeket egy új MateBook Pro laptop is követ majd, már a nemrég leleplezett HarmonyOS PC operációs rendszerrel. Azonban nem ezek lesznek az esemény egyetlen újdonságai, mivel a Huawei most egy újabb eszközt is megerősített a jövő heti bemutatóra.

A Huawei MateBook Fold Ultimate Design is érkezik, amely a vállalat első hajlítható kijelzős laptopjaként debütál. A készülék várhatóan a Lenovo ThinkPad X1 Fold és az Asus Zenbook 17 Fold kategóriájában versenyez majd. A MateBook Fold várhatóan szintén a HarmonyOS PC rendszerrel indul.

További részleteket egyelőre nem közöltek, de a bemutató közeledtével hamarosan újabb információk várhatók.

(via)

Állásfoglalásunk a szabad sajtó mellett

Hiszünk abban, hogy a szabad sajtó a demokratikus társadalom egyik alappillére – nemcsak a közéletben, hanem a kultúrában és technológia világában is. Egy sokszínű, szabad médiakörnyezet nemcsak az olvasóknak nyújt értéket, hanem bennünket is inspirál és erősít. Kiállunk amellett, hogy minden hangnak legyen tere és szabadsága – akkor is, ha szórakoztat, akkor is, ha kérdez, kritizál vagy vitát generál. Csak így születhet valódi párbeszéd – és csak így maradhatunk szabadok.

(x) hirdetés
Címkék:
avatar

A 2025-ben indult Smarteast Android és iOS operációs rendszerekkel foglalkozó tematikus, naponta frissülő magazin, több mint 5.000 felhasználóval rendelkező smart-közösség Magyarországon. Az oldal híreken, készülékteszteken, alkalmazásteszteken és kitekintő jellegű elemzéseken keresztül teljeskörű információforrás az Android és iOS ökoszisztémák iránt érdeklődőknek. A Smarteast saját alkalmazással is rendelkezik.